watermark logo

Video e vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha

16 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Sep 2021 / In Aktualitet

⁣⁣Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës.


Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon dhe zbresin Saimir Hoxha bashkë me dy kolegët Petrit Doda dhe Leonard Palushi. Gjithë ngjarja ndodh më pas.

Show more
0 Comments sort Sort By