watermark logo

Up next


ushatret

364 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 26 Feb 2022 / In Aktualitet

⁣Biseda epike mes qytetarit ukrainas dhe
ushtarëve rus të mbetur në rrugë nga nafta: Hajdeni t’ju shoqëroj deri në Rusi

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next