watermark logo

Tym dhe flakë në ish-fabrikën e duhanit në Tetovë

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 30 May 2022 / In Rajon

⁣Një zjarr i madh ka rënë paraditen e sotme në ish-fabrikën e duhanit në Tetovë, e
njohur gjerësisht si “Makedonija Tabak”. Siç shihet dhe nga pamjet, flakët dhe
shtëllungat e zeza të tymit kanë mbuluar gjithë zonën.

Show more
0 Comments sort Sort By