watermark logo

TMERR në Lezhë/ Persona të armatosur futen në lokal dhe kërcënojnë klientët

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 06 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Tre persona të armatosur kanë hyrë në një lokal në rrugën e vjetër Lezhë-Milot, duke kërcënuar 4 klientë që ndodheshin aty. Njëri nga personat e armatosur iu ka kërkuar kartat e identitetit të pranishmëve që ndodheshin në
lokal.

Show more
0 Comments sort Sort By