watermark logo

Up next


Tifozët e Feynoord festë në Tiranë

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 25 May 2022 / In Sport

⁣Trazirat e natës së kaluar në Tiranë janë harruar shpejt dhe tifozët holandezë të Feynoord i janë rikthyer festës. Dy fan zonat e tyre, te Pedonalja dhe “Rruga e Salës”, janë kthyer sot në mjedise hareje.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next