watermark logo

Studentët e Kamzës në këmbë drejt Sheshit Skëndërbej

10 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Mar 2022 / In Aktualitet

⁣Studentët e UBT kanë bojkotuar mësimin dhe janë ngritur sot në protestë, për të kundërshtuar
rritjen e çmimit të karburantit dhe produkteve ushqimore. Marshimi i tyre që
nga ambientet e Universitetit vijon prej më shumë se 50 minutash.

Show more
0 Comments sort Sort By