watermark logo

Up next


“Shtëpitë e barit” bëhen rrugë/ Shikoni goditjen e Policisë në Lezhë

18 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 24 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Shtatë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Lezhës, pasi e kishin kthyer katin e parë të një shtëpie në “shtëpi bari”. Mes të arrestuarëve, 4 prej tyre janë me detyrë elektricistë dhe faturistë pranë OSHEE Kurbin.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next