watermark logo

Shpërthen në flakë furgoni në dalje të tunelit të Elbasanit

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Apr 2022 / In Aktualitet

⁣Një furgon që transportonte bombula gazi ka shpërthyer në flakë në dalje të tunelit të Elbasanit. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga neësbomb.al, mjeti ka ndaluar në korsinë e emergjencës dhe është përfshirë nga flakët.

Show more
0 Comments sort Sort By