watermark logo

Shkrumbohet nga flakët një makinë në autostradë

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 16 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të enjteje në autostradën Durrës-Tiranë. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al, mjeti ka marrë flakë menjëherë dhe shtëllunga e madhe e tymit shihet në gjithë zonën.

Show more
0 Comments sort Sort By