watermark logo

Shiu dhe stuhitë e erës largojnë pushuesit

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 Jul 2022 / In Aktualitet

⁣Reshjet e shiut që kanë nisur mesditën e kësaj të premteje në vend, kanë larguar pushuesit nga zonat bregdetare. Shiu dhe stuhitë e forta të erës kanë bërë që plazhistët të mbyllin shezlongët dhe të ikin.

Show more
0 Comments sort Sort By