watermark logo

Sheshi Skënderbej i tejmbushur për festimet e negociatave

13 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 Jul 2022 / In Showbiz

⁣Një koncert i madh mbahet mbrëmjen e kësaj të enjteje në Tiranë, ku do të marrin pjesë dhjetëra këngëtarë të njohur, për ceremoninë e hapjes së negociatave me Bashkimin Europian dhe 100-vjetorin e marrëdhënieve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Show more
0 Comments sort Sort By