watermark logo

Sali Berisha NON-GRATA nga Britania e Madhe

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 22 Jul 2022 / In Politikë

⁣Ish-kryeministri Sali Berisha ka pranuar publikisht se është shpallur non-grata nga Britania e Madhe. Newsbomb.al publikoi dje ekskluzivisht lajmin se i dërguari i posaçëm i kryeministrit britanik kishte sanksionuar 27 politikanë e biznesmenë nga gjithë bota, mes tyre dhe emra nga Shqipëria.

Show more
0 Comments sort Sort By