watermark logo

“Rrugorja” gjobit të riun nga Tirana dhe i heq patentën për 6 muaj

28 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Një drejtues mjeti nga Tirana është gjobitur me 100 mijë lekë të vjetra nga Policia Rrugore dhe i është hequr patenta për 6 muaj, për shkak se udhëtonte në Kombinat me fëmijën e mitur në prehër dhe pa pajisje fiksuese të posaçme për të.

Show more
0 Comments sort Sort By