watermark logo

Up next


Rrugorja e Tiranës bën "kërdinë" me gjoba

9 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 21 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Si rezultat i monitorimit me radarë dhe me mjete të pauniformuara, edhe gjatë orës policore, kryesisht në Unazën e Re në drejtim të TEG-ut, gjatë ditëve të fundit janë ndëshkuar 8 drejtues automjetesh, me nga 40.000 lekë të rinj secili, për gara shpejtësie.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next