watermark logo

Up next


Rrugorët e Tiranës ndëshkojë shoferin me "Porsche"

135 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 05 Jul 2022 / In Aktualitet

⁣Një shofer që është denoncuar në rrjetet sociale nga qytetarët, për parakalime të gabuara në autostradën Durrës-Tiranë, është gjetur nga Policia Rrugore e kryeqytetit dhe është ndëshkuar me masën administrative përkatëse.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next