watermark logo

⁣Qytetari i revoltuar ndërpret Alibeajn: Je kryetari i vërtetë i PD!

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 14 May 2022 / In Politikë

⁣Qytetari i revoltuar ndërpret Alibeajn: Je kryetari i vërtetë i PD! Thuaj Zoti e bekoftë Amerikën dhe Yuri Kim

Show more
0 Comments sort Sort By