watermark logo

Up next


"Shqiponjat" prangosin 26 vjeçarin në Kashar

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 14 Jul 2022 / In Aktualitet

⁣Erald Doku, 26 vjeç, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga "Shqiponjat" në Tiranë në bashkëpunim me Shërbimet e Komisariatit nr.6. Ky shtetas nga Kruja lëvizte me makinë të blinduar në zonën e Kasharit, me pasagjer një shtetas tjetër, dhe me armë pa leje.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next