watermark logo

Up next


"Paret lumë" në dasmën shqiptare

25 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Jul 2022 / In Showbiz

⁣Pamjet e mësipërme i përkasin një dasme shqiptare, e bërë këtë fundjavë. Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t'i zbukuruar ditën e tyre më të rëndësishme çiftit të ri, e për këtë duket se janë shpërblyer mirë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next