watermark logo

Up next


"Farie Hoti" u inagurua para 6 muajsh, shikoni gjendjen sot

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 21 Jun 2022 / In Sport

⁣Pallati i Sportit “Farie Hoti” në Tiranë pësoi një transformim në muajt e fundit. Nga parketi, ulëset dhe gjithë ambientet iu nënshtruan një rikonstruksioni që mori kohë dhe fonde.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next