watermark logo

Up next


Presidenti Zelensky me kryeministrat Rama dhe Abazoviç

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Jun 2022 / In Politikë

⁣Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka ndarë pamje nga takimi në Kiev me kryeministrat Edi Rama dhe Dritan Abazoviç, shkruan newsbomb.al Dy liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor, kanë mbërritur prej mëngjesit të sotëm në Kiev.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next