watermark logo

Polumbarët e RENEAS i nxorën nga rezervuari, familjarët identifikuan dy të rinjtë e mbytur

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 17 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Erjon Muça dhe Dorina Gjokgjinaj u nxorën të pajetë paraditen e kësaj të premteje nga polumbarët e RENEAS, në rezervuarin e fshatit Çekrez në periferi të Tiranës. Dy të rinjtë ndodheshin brenda një makine tip "Ford Focus", shkruan neësbomb.al.

Show more
0 Comments sort Sort By