watermark logo

Up next


Policia rrethon “5 Majin”

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 19 Jan 2022 / In Aktualitet

⁣Forca të shumta të Policisë së Shtetit dhe asaj Bashkiake kanë shkuar paraditen e kësaj të mërkure në zonën e 5 Majit në Tiranë, ku pritet të nisë shembja e ndërtimeve pa leje.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next