watermark logo

Parandalohet ngjarja kriminale në Shkodër

68 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Oct 2021 / In Politikë

⁣Një ngjarja e mundshme kriminale është parandaluar nga Policia e Shkodrës, pas njoftimit të marrë nga një shtetas se disa persona me një mjet tip "Golf" e ndiqnin prej ditësh. Është arrestuar shtetasi Florjan Vasija dhe janë proceduar dy personat që ishin me të.

Show more
0 Comments sort Sort By