watermark logo

Pamjet e operacionit te SPAK me Antimafian italiane

8 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 10 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Mediat italiane publikojnë pamjet e operacionit të zhvilluar nga Prokuroria Speciale dhe Antimafia e Milanos, për goditjen e një rrjeti kriminal që merrej me trafikimin e ilaçeve me përmbajtje droge dhe lëshimin e certifikatave të rreme mjekësore, për vizita në Itali.

Show more
0 Comments sort Sort By