watermark logo

Up next


Pamjet e operacionit te Forcave Speciale për arrestimin e Aldi Ramës, në Lezhë

24 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 29 Sep 2021 / In Aktualitet

⁣Pas më shumë se 6 orë në arrati, i riu u zbulua nga Forcat Speciale dhe u rrethua nga toka dhe ajri në një kanal të zonës, në Vain, shkruan newsbomb.al. Edhe pse nuk është saktësuar ende, dyshohet se gjatë tentativës për t’u larguar, pistoleta Tokarev që Aldi Rama mbante me vete bëri qitje dhe ai mori një plumb në kokë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next