watermark logo

PAMJET e aksidentit tragjik në Berat: Mercedesi çan kangjellat dhe bie në Osum

13 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 27 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në Berat, ku nëna dhe fëmija i saj 6 vjeçar kanë humbur jetën pasi makina me të cilën ata udhëtonin ra në lumin Osum. Siç shihet dhe nga pamjet, shoferja ka humbur kontrollin dhe ka rënë në vendin e quajtur “Ura e re”.

Show more
0 Comments sort Sort By