watermark logo

Up next


Pamjet e aksidentit te "Rruga e Kavajës"

4 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 May 2022 / In Aktualitet

⁣Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditëne sotme te “rruga e Kavajës”, në afërsi të kompleksit Deliorgji. Një makinë tip “G- Class” ka përplasur një çift dhe fëmijën e tyre që ishte në karrocë në vijat e bardha.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next