watermark logo

Pamjet e aksidentit të turistëve polakë në Shkodër

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 06 May 2022 / In Aktualitet

⁣Waldemar Makowski dhe bashkëshortja e tij Marta Makowska, kanë humbur jetën mesditën e kësaj të premteje si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor që ka ndodhur në Kryebushat.

Show more
0 Comments sort Sort By