watermark logo

Up next


PAMJE TË RËNDA!!! Makina përplas gruan, shpëton fëmija

5 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 22 Apr 2022 / In Aktualitet

⁣Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në qytetin e Durrësit, ku një mjet i drejtuar nga një shofer 19 vjeçar ka marrë para një grua që ishte bashkë me fëmijën e saj. Vjaldo Hima ka qenë duke lëvizur me shpejtësi dhe ka parakaluar në krahun e kundërt. (

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next