watermark logo

Up next


Pamje nga operacioni i kërkim-shpëtimit në Dukagjin

7 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 May 2022 / In Aktualitet

⁣Policia ndan pamjet nga operacioni i kërkim-shpëtimit në malësitë e Dukagjinit dhe thotë se me interesimin e drejtpërdrejtë të Drejtorit Nano u bë e mundur që një helikopter i KFOR-it të nisej me urgjencë nga Kosova

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next