watermark logo

Up next


Pamje nga aksidenti me dy te vdekur ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

16 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Nov 2021 / In Aktualitet

⁣Luan Cenollari dhe Ali Bejo mbetën të vdekur në orët e para të mëngjesit në Tiranë, si pasojë e një aksidenti tragjik në zonën e “21 Dhjetorit”. Mjeti me të cilin ata udhëtonin sapo ishte futur në kryqëzim, kur drejt tyre shkoi me shpejtësi dhe me semafor të kuq mjeti tjetër i drejtuar nga Emirjan Doko. Ky i fundit ishte i dehur dhe aktualisht ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next