watermark logo

PAMJE nga ÇMONTIMI I PD

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 Mar 2022 / In Politikë

⁣ Dy ditë më parë, selia e PD ka nisur të çmontohet dhe pamjet që vijnë prej atje janë
vërtet të "çmendura". Newsbomb.al ka siguruar disa pamje të reja nga
puna që po vazhdon në PD për çmontimin e saj.

Show more
0 Comments sort Sort By