watermark logo

Up next


Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Sarandë, në bashkëpunim me DVP Vlorë

27 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Sep 2021 / In Aktualitet

⁣Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Five”, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next