watermark logo

Operacioni i Policisë dhe SPAK që çoi në pranga 18 elementë të botës së krimit

7 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 21 May 2022 / In Aktualitet

⁣Nuredin Dumani, një ndër vrasësit me pagesë më të rrezikshëm në Shqipëri, ka rrëfyer prej një muaji detaje nga ngjarjet ku ka marrë pjesë e madje ka treguar dhe porositësit. Ai është bërë i penduar i drejtësisë dhe ka treguar me detaje të gjitha ngjarjet kriminale.

Show more
0 Comments sort Sort By