watermark logo

Një person rrëzohet nga pallati në “Astir” dhe ndërron jetë

2 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 10 May 2022 / In Aktualitet

⁣Një person ka ndërruar jetë zonën e “Astirit” në Tiranë pasi është rrëzuar nga ballkoni i apartamentit ku banonte. Newsbomb.al ka siguruar pamjet e rënda nga vendi i ngjarjes.

Show more
0 Comments sort Sort By