watermark logo

Up next


Në selinë e PD kishte vrasës më 8 Janar, armët i largoi Lulzim Basha me makinën e tij!

17 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 14 Jan 2022 / In Politikë

⁣Sali Berisha pas dëshmisë në Prokurori: Në selinë e PD kishte vrasës më 8 Janar, armët i largoi Lulzim Basha me makinën e tij! Aksioni i tij poltik dhe dalja në bazë

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next