watermark logo

Në kujtim të SANDËR PROSIT, aktorit ikonë të kinematografisë shqiptare që sot do të mbushte 102 vjeç

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 06 Jan 2022 / In Kulturë & Art

⁣Në kujtim të SANDËR PROSIT, aktorit ikonë të kinematografisë shqiptare që sot do të mbushte 102 vjeç, miq të ngushtë kishte Prokop Mimën dhe Naim Frashërin

Show more
0 Comments sort Sort By