watermark logo

Up next


Momenti kur vritet Nazmi Bandulla në Shkodër

11 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 13 Apr 2022 / In Aktualitet

⁣ Siç shihet dhe nga pamjet, atentatorët afrohen me një mjet tip Mercedes Benz E Class dhe hapin zjarr nga brenda tij. Bandulla ndodhej në një nga tavolinat jashtë lokalit dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next