watermark logo

Up next


Momenti kur shqiptari rrethohet nga karabinierët në Itali

32 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 20 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Erjol Nako është shqiptari që shkaktoi panik dhe kaos dje në Romë, në sheshin kryesor të Vatikanit, shkruan newsbomb.al. Ai nuk ju bind patrullës për të ndaluar dhe shtoi shpejtësinë e mjetit tip "BMW" që drejtonte, duke plagosur dy karabinierë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next