watermark logo

Up next


Momenti kur Jurgen Duka qëllohet për vdekje brenda marketit te “Vasil Shanto”

35 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 14 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣⁣⁣Siç shihen në videon e mëposhtme të gjithë klientët, viktima dhe autori janë para kasës së marketit. Ata janë duke debatuar dhe më pas autori nxjerr armën duke qëlluar mbi Jurgen Dukën. 29 vjeçari bie menjëherë në tokë, pasi plumbi fatal e ka kapur në zemër.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next