watermark logo

Up next


Momenti kur Forcat Speciale nxjerrin dhunshëm të riun nga makina

45 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 07 Jan 2022 / In Aktualitet

⁣Newsbomb.al ka siguruar një video nga një kontroll i RENEA-s në Shkodër, momenti kur Forcat Speciale nxjerrin një të ri me dhunë nga makina dhe e prangosin.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next