watermark logo

Up next


Momenti kur efektivët ndjekin një nga personat në Durrës

1 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 09 Jun 2022 / In Aktualitet

⁣Bëhet me dije se agjentët e Operacionales i kanë bërë shenjë të ndalonte një mjeti luksoz tip “Range Rover”, por ai nuk i është bindur urdhrit. Shoferi, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije, ka shtuar shpejtësinë edhe pse ishte në krahun e kundërt të lëvizjes dhe ka përplasur dy efektivë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next