watermark logo

Up next


Momenti i përplasjes në Komision, Margariti dhe Zhupa

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 26 Apr 2022 / In Politikë

⁣Një debat i ashpër është zhvilluar ditën e sotme në Komisionin e Edukimit, ku deputetja demokrate Ina Zhupa është përplasur me ministren e Kulturës Elva Margariti

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next