watermark logo

Up next


Momenti i arrestimit te Elton Metajt ne pyjet e Fierit, nga Operacionalja dhe FNSH

17 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 Sep 2021 / In Aktualitet

⁣Elton Metaj, autor i vrasjes së ish-bashkëshortes së tij Sabrina Bengaj, është arrestuar nga Policia. Ky shtetas, mbrëmjen e djeshme ka vrarë me armë zjarri kallashnikov ish-gruan 23 vjeçare, në shtëpinë e babait të saj.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next