watermark logo

Up next


Ministri Manja tregon "top listën" me pasuritë e gjyqtarëve të shkarkuar në vetting

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 11 May 2022 / In Politikë

⁣Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja, ka listuar 10 gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga vettingu, por për të cilët institucionet e drejtësisë nuk kanë ndërmarrë asnjë hetim konkret, edhe pse kanë dalë me pasuri të pajustifikuara dhe lidhje me krimin.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next