watermark logo

Up next


Mercedesa e Bentley, Policia gjoba "të majme" për pasanikët e Tiranës

9 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 25 Nov 2021 / In Aktualitet

⁣Dhjetëra shoferë mjetesh janë gjobitur nga Policia e Tiranës, për parkime të gabuara dhe manovra të rrezikshme në rrugë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next