watermark logo

Me 1 kuintal drogë me vete, goditet grupi i trafikantëve në Shkodër

16 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 03 Nov 2021 / In Aktualitet

⁣Katër pesona kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës dhe 96.5 kg drogë janë sekuestuar. Pas një hetimi disa mujor, është bërë i mundur arrestimi në flagfrancë i 4 personave që transportonin hashashin nga Malësia e Dukagjinit në drejtim të Shkodrës.

Show more
0 Comments sort Sort By