watermark logo

Mbështetësja e Bashës përplaset me Evi Kokalarin

21 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 15 Dec 2021 / In Politikë

⁣Teksa Evi Kokalari dhe Albana Vokshi dilnin nga selia dhe mediat i prisnin në hyrjen kryesore, aty kanë shkuar dhe dy mbështetëse të Lulzim Bashës, dhe kanë zhvilluar një debat para kramerave.

Show more
0 Comments sort Sort By