watermark logo

Up next


Mbështetësit e Sali Berishës dalin para Gjykatës për sulmin mbi PD

6 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 12 Jan 2022 / In Politikë

⁣Me dy gishtat lart dhe thirrje "Basha ik", mbështetësit e Sali Berishës dalin para Gjykatës për sulmin mbi PD

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next