watermark logo

Makina e shqiptarit të Kosovës digjet në Llogara

10 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 05 Jul 2022 / In Aktualitet

⁣Makina e një shqiptari të Kosovës është shkrumbuar e gjitha pasditen e kësaj të marte në ngjitje të Llogarasë, në Vlorë. Siç shihet dhe nga pamjet, mjeti në dukje një Mercedes, është djegur brenda pak minutash.

Show more
0 Comments sort Sort By